ООО Rustler Property Services 

Киев

Сферы деятельности

Строительство, недвижимость, эксплуатация, проектирование

Я хочу тут работать
×

ООО Rustler Property Services 

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Рустлер Нерухомість Сервіс», засноване на початку 2008 р., є новим дочірнім підприємством австрійської групи «РУСТЛЕР» в Україні. Його головний офіс у столиці Києві представляє одну з небагатьох іноземних компаній, що надають повний спектр послуг з управління нерухомістю. Багатий міжнародний досвід групи «РУСТЛЕР», здобутий більше 70 років поспіль, разом з унікальним підходом місцевого кваліфікованого персоналу створює неперевершену майстерність, перед якою не встоїть жодний клієнт. Компанія «Рустлер Нерухомість Сервіс» першою відкрила перспективи досі не розроблених покладів надзвичайно привабливої ніші, яка з кожним днем все набирає значущості.
Компанія «Рустлер Нерухомість Сервіс» повною мірою користується перевагами багатого міжнародного досвіду групи «РУСТЛЕР». Остання відома не лише як успішна компанія з управління нерухомістю, яка себе чудово зарекомендувала, але й як родинний бізнес, що ставить особистий контакт з клієнтами та партнерами своїм найвищим пріоритетом. Будучи восьмою заснованою компанією в Європі, українське підприємство успішно насаджує унікальне ноу-хау на місцевих теренах.

У кожної нерухомості є свій характер, будь-яку нерухомість можна покращити. Окрім надання класичних послуг з управління нерухомістю, ми бачимо свою місію також в управлінні активами. Завчасно вживаючи активних дій для впливу на майбутні події замість того, щоб очікувати здійснення цих подій, ми гарантуємо збереження та збільшення вартості вашої нерухомості.

Наші команди експертів спеціалізуються на всіх типах нерухомості. Таким чином, ми здатні пристосувати наші послуги спеціально до потреб клієнта та розвинути потенціал їхньої нерухомості у найкращий спосіб.

Ми постійно оптимізуємо наші адміністративні процеси, не в останню чергу для здобуття більшої свободи для здійснення все важливіших управлінських завдань. Ми присвячуємо час розробці найкращих стратегій розвитку разом з нашими клієнтами, від структурних покращень, таких як відновлення будівлі або встановлення ліфту, до управління операційними витратами та надання послуг користувачам об’єкту нерухомості.

Ми перетворюємо нерухомість на прибуткову власність. Врешті, нерухомість – це основний капітал, що має приносити власнику найбільший можливий фінансовий прибуток.

Запорука нашого успіху у технічному обслуговуванні та експлуатації – це кваліфіковані майстри на всі руки у сфері електрики, сантехніки, кондиціонування та столярних робіт. Пройшовши навчання в Україні та за кордоном, наші майстри володіють неперевершеними навичками та виявляють високий професіоналізм. Наш критерій якості – це робота, виконана за найвищим стандартом з повним задоволенням побажань клієнтів.

Коло наших цільових клієнтів охоплює як великі корпоративні компанії, яким ми надаємо послуги на регулярній договірній основі, так і приватних осіб, які потребують термінового технічного втручання. Наш цілодобовий кол-центр завжди готовий надати посильну допомогу українською, російською, англійською, німецькою, французькою, італійською та іспанською мовами. Ми завжди на варті ваших потреб!

Від Австрії з якістю!